KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275272
nr 1527 5272
Hans Tombrock
(1895-1966), Tyskland
Oljemålning, Kvällsmåltid. Signerad. Olja på pannå, 49x32 cm, yttermått inklusive ram: 60x42 cm
Hans Tombrock, tysk bildkonstnär född 1895, död 1966.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:34:52
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr